Mechnica, ul. Krapkowicka 21

Kędzierzyn-Koźle, ul. Piramowicza 14

telefon/ WhatsApp: +48 667 008 158

Skontaktuj się

Wiemy, co zrobić nie tylko, żeby zdać, ale też zdać z satysfakcjonującym wynikiem.

Grono naszych zdających to już tysiące osób, a liczba przeprowadzonych sesji egzaminacyjnych to setki. Znamy egzaminy międzynarodowe i państwowe od środka i wiemy, jakich technik Cię nauczyć, żebyś na salę egzaminacyjną wszedł pewnym krokiem i z podniesioną głową.

W Enlight możesz zdać egzamin z języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego, japońskiego, chińskiego i koreańskiego. Ponadto przeprowadzamy także egzaminy z kompetencji informatycznych - ECCC - w zakresie 5 obszarów kompetencji podzielonych na 41 modułów. To Ty decydujesz, którego z nich potrzebujesz. 

Realizowaliśmy i nadal realizujemy sesje egzaminacyjne w ramach tzw. projektów unijnych, Naszymi klientami są podmioty z całego kraju, które cenią nasz profesjonalizm w przeprowadzaniu sesji egzaminacyjnych. W bieżącym roku świadczyliśmy usługi m.in. dla:

- OPEN EDUCATION GROUP Białystok - egzaminy językowe, ok. 200 zdających

- AKADEMIA KALISKA Kalisz - egzaminy komputerowe

W latach poprzednich zaufali nam m.in.

- KATANA KONSULTING Wrocław

- LD CONSULTING Chotomów

- MODERN HATCH Magnuszowice

- GOOD MILLS Stradunia

- DONALDSON Sp. z o. o. Skarbimierz

- TEB Edukacja Sp. z o. o.

 

 

Egzaminy językowe i komputerowe

Z pomysłem, z pasją, z uśmiechem :)

Oferujemy kursy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych na każdym poziomie zaawansowania. Specjalizujemy się w języku angielskim, jednak w ofercie posiadamy również inne języki - zadzwoń i zapytaj o język, który Cię interesuje.

Treści naszych zajęć są dokładnie przemyślane i przygotowane tak, aby pomóc naszym kursantom osiągnąć zamierzony cel. Masz problem z gramatyką? Damy radę! Chcesz poprawić wymowę? Rozplączemy Ci język ;) Brakuje Ci słów? Pomożemy Ci mądrze poszerzyć zasób słownictwa, nauczymy stosowania peryfrazy (ha! już pierwsze nowe słowo :) ) i antycypacji w komunikacji (i kolejne, no proszę!)

Czas trwania kursu wybierasz Ty - może to być tydzień, miesiąc, a nawet dekada. Naszym zadaniem będzie w tym czasie uzbrojenie Cię w wiedzę i umiejętności, dzięki którym poradzisz sobie zawsze wtedy, kiedy będziesz tego potrzebować. 

Kursy językowe

Usługi